Конфіденційність даних

Вступ

Представництво компанії “Berlin-Chemie / А.Menarini Ukraine GmbH” («Компанія») дуже серйозно ставиться до конфіденційності користувачів і зобов’язується докладати максимальних зусиль для її захисту. Коли ви відвідуєте веб-сайт www.mezym.ua («Веб-сайт» або «Сайт») чи здійснюєте запит служб, наявних на сайті, Компанія може обробляти ваші персональні дані. У цій Політиці конфіденційності («Політика конфіденційності») описано, які дії виконує Компанія в ході обробки ваших персональних даних на своєму Веб-сайті та які зобов’язання стосовного цього Компанія бере на себе.

У випадках, передбачених чинним законом про захист даних («Закон про конфіденційність»), попередньо буде запитуватися ваш дозвіл на обробку персональних даних.

Надаючи персональні дані третіх осіб, ви маєте попередньо виконати необхідні дії, щоб гарантувати, що розкриття таких даних Компанії (і їх подальша обробка з метою, вказаною у відповідному повідомленні про персональні дані) відповідає Закону про конфіденційність, а також застосовним нормативно-правовим актам. Наприклад, можна надавати персональні дані третіх осіб, лише належним чином сповістивши їх і явним чином отримавши від них згоду.

Контролер даних

Контролером даних виступає компанія “Berlin-Chemie / А.Menarini Ukraine GmbH”,
розташована за адресою: вул. Березняківська, 29,
Київ 02098, Україна.

Тип оброблюваних даних

Зазвичай під час відвідування або перегляду Веб-сайту не здійснюється збирання та обробка ваших персональних даних, крім «навігаційних даних» і «кукі-файлів», як описано нижче. Крім того, ви можете добровільно надавати персональні дані Компанії, взаємодіючи з певними функціями Веб-сайту або роблячи запит на використання певних служб, наявних на Сайті.

Навігаційні дані та кукі-файли

Обробка ваших персональних даних на Веб-сайті обмежується так званими «навігаційними даними» — даними, які передаються на Веб-сайт, коли це необхідно для роботи комп’ютерних систем, налаштованих для керування Веб-сайтом, а також для протоколів зв’язку через інтернет. Наприклад, це можуть бути IP-адреси або доменні імена комп’ютера, з якого ви відвідували Веб-сайт, а також інші параметри, що стосуються операційної системи, яка використовувалася для доступу до Веб-сайту. Компанія збирає такі та інші дані (наприклад, кількість відвідувань і час, проведений на Веб-сайті) виключно для статистичних цілей і в анонімний спосіб, щоб слідкувати за функціонуванням Веб-сайту та покращувати його ефективність. Дані, які збираються в такий спосіб, не пов’язуються з іншою інформацією стосовно користувачів Сайту та не використовуються для вашої ідентифікації; але ці дані мають таку природу, що в разі їх обробки та співставлення з іншими даними, якими володіють треті особи, вони можуть бути використані для вашої ідентифікації. Тому з навігаційних даних одразу після обробки видаляється інформація, яка дає змогу ідентифікувати користувача, і такі дані можуть отримуватися Компанією лише для виконання обов’язків стосовно комп’ютерних злочинів, вчинених проти або за допомогою Веб-сайту. Незалежно від вищезазначеного, навігаційні дані (відповідно до визначення, наведеного вище) зберігаються лише протягом обмеженого періоду часу відповідно до застосовуваних регулятивних положень.

На Сайті використовуються «кукі-файли». Використовуючи Сайт, ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів (відповідно до визначення, наведеного в цій Політиці конфіденційності).

Кукі-файли — це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску. На Сайті використовуються так звані «сеансові кукі-файли» та «постійні кукі-файли».

Сеансові кукі-файли — це тимчасові рядки інформації, які використовуються для полегшення використання Сайту, для забезпечення внутрішньої безпеки та адміністрування системи. Кукі-файли, які використовуються на Сайті, не містять інформації про користувачів; вони зберігаються тимчасово та видаляються одразу після того, як ви закриваєте браузер.

Постійні кукі-файли можуть зберігатися протягом різного періоду часу (від однієї години до одного року). Компанія використовує кукі-файли цього типу лише для збереження мови, вибраної користувачем, і надсилання статистичної інформації в систему Google Analytics, що дає змогу Компанії аналізувати відвідування та отримання доступу до Веб-сайту для статистичних цілей. Кукі-файли використовуються виключно у статистичних цілях і дають змогу збирати інформацію в агрегованій формі. За допомогою пари кукі-файлів (постійний кукі-файл і сеансовий кукі-файл, який видаляється після закриття браузера) Google Analytics також зберігає часову відмітку початку відвідування Веб-сайту та виходу з нього.

Кукі-файли, які використовуються на Сайті, не збирають інформацію про користувачів Сайту; однак ви можете відключити кукі-файли, змінивши налаштування браузера.

У розділі «Довідка», присутньому на панелі інструментів більшості браузерів, показано, як заборонити отримання кукі-файлів, веб-маяків та інших технологій відслідковування, а також отримати інформацію від браузера про наявність таких технологій і спосіб їх вимкнення.

Однак у разі вимкнення кукі-файлів ви не зможете використовувати певні можливості Сайту та повною мірою отримувати користь від функцій і служб, наявних на Сайті.

Компанія не має доступу та контролю над: кукі-файлами, веб-маяками та іншими технологіями відслідковування, які використовуються на сторонніх веб-сайтах, до яких ви можете отримувати доступ із Веб-сайту; вмістом або документами, які публікуються чи отримуються на таких веб-сайтах; способом обробки ваших персональних даних. Компанія явним чином відмовляється від відповідальності стосовно вищезазначеного. Вам слід читати Політики конфіденційності сторонніх веб-сайтів, які ви відвідуєте з Сайту, щоб знати, які умови застосовуються до обробки ваших персональних даних. Необхідно розуміти, що Політика конфіденційності застосовується лише до Веб-сайту, відповідно до вищенаведеного визначення.

Зберігання персональних даних

Персональні дані утримуються та обробляються комп’ютерними системами, які належать Компанії. Такими даними керує Компанія або сторонні постачальники технічних послуг; докладніші відомості див. у розділі «Доступ до даних» нижче. Дані обробляються лише висококваліфікованим персоналом, зокрема призначеним для виконання позапланового технічного обслуговування.

Цілі та методи обробки даних

Компанія може обробляти ваші персональні дані для таких цілей: керування надсиланням вам повідомлень (включно з повідомленнями про заходи фармакологічного нагляду), керування вашими запитами на отримання інформації тощо.

Ваші персональні дані обробляються як на папері, так і в електронній формі відповідно до Закону про конфіденційність і профілів безпеки й конфіденційності даних згідно з принципами чесної та законної обробки даних.

Дані зберігаються суворо протягом часу, необхідного для досягнення певних цілей, для яких їх було зібрано.

Безпека та якість персональних даних

Компанія зобов’язується захищати ваші персональні дані та вживати заходи безпеки, визначені Законом про конфіденційність і застосовуваними регулятивними нормами, щоб унеможливити втрату чи незаконне або заборонене використання даних і несанкціонований доступ до них.

Компанія запровадила належні технічні засоби, зокрема численні вдосконалені технології та процедури безпеки, щоб захистити дані від зміни, втрати та несанкціонованого доступу. Ваші персональні дані зберігаються на серверах, розташованих у приміщеннях з обмеженим доступом, які захищені засобами контролю. Крім того, інформаційні системи та комп’ютерні програми, які використовує компанія, налаштовані таким чином, щоб мінімізувати використання персональних та ідентифікаційних даних. Дані обробляються суворо в мінімальному необхідному обсязі та лише з метою досягнення певної цілі, для якої їх зібрано. Ви можете допомогти Компанії оновлювати та гарантувати правильність ваших персональних даних, надаючи нам свої контактні дані, інформацію стосовно своєї адреси, кваліфікації тощо.

Доступ до даних

Ваші персональні дані будуть доступні лише персоналу, відповідальному за обробку даних у Компанії. У ході виконання своїх обов’язків такий персонал може обробляти ці дані, щоб керувати вашими запитами. Дані можуть розкриватися іншим співробітникам Компанії та іншим компаніям групи Menarini Group, зокрема A. Menarini Industrie Farmaceutiche Riunite Srl, для вищезазначених цілей і для адміністративних цілей.

Без упередження до положень попереднього абзацу, персональні дані не розкриваються третім особам (фізичним або юридичним) і не розповсюджуються в іншій формі або іншим способом.

Надання персональних даних

Дані, позначені зірочкою (*), необхідні Компанії, щоб обробляти ваші запити, отримані через Сайт (наприклад, запити на отримання інформації або матеріалів), і зв’язуватися з вами для виконання ваших запитів. Якщо ви відмовитеся надати такі дані, Компанія не зможе надати вам послуги, щодо яких ви зробили запит. Надання всіх інших даних, не позначених зірочкою, не є обов’язковим: ваша відмова не матиме жодних фактичних наслідків.

Здійснення своїх прав

Ви можете будь-коли здійснювати свої права, визначені Законом про конфіденційність, зокрема право отримувати підтвердження наявності своїх персональних даних у Компанії; перевіряти зміст, джерело й точність своїх даних; робити запит на оновлення, стирання та деідентифікацію своїх даних у разі їхньої незаконної обробки; а також право припинити обробку таких даних за будь-яких законних причин.

Ви можете в будь-який час звертатися до Контролера даних електронною поштою ( зв’язатися з нами ) або звичайною поштою (адреса: “Berlin-Chemie / А.Menarini Ukraine GmbH”, вул. Березняківська, 29, Київ 02098, Україна) для отримання інформації стосовно обробки ваших персональних даних Компанією, здійснення прав, визначених Законом про конфіденційність, а також одержання оновленого списку суб’єктів, які мають доступ до ваших даних.

Google Tag Manager

Google Tag Manager використовується на цьому веб-сайті. Google Tag Manager — це рішення Google Inc. для компаній для керування тегами веб-сайтів через інтерфейс. Інструмент Google Tag Manager не використовує cookie-файли та не збирає персональні дані. Інструмент використовується для запуску інших тегів, які, у свою чергу, можуть збирати дані. Google Tag Manager не має доступу до цих даних. Якщо деактивація була виконана на рівні домену або cookie-файлів, вона діє для всіх відстежуючих тегів, запроваджених за допомогою Google Tag Manager.

Карти Google

Ми використовуємо сервіси, що пропонуються Картами Google, на цьому веб-сайті. Це дає нам можливість відображати для Вас інтерактивні карти безпосередньо на веб-сайті та забезпечує Вам зручний доступ до функції карт. Це робиться відповідно до вимог законодавства в Статті 6 (1) (f) GDPR. Для використання функцій Карт Google потрібно зберігати Вашу ІР-адресу. Під час відвідування веб-сайту компанія Google отримує відомості про те, що Ви викликали відповідну підсторінку на нашому веб-сайті. Це стається незалежно від того, чи Google надає обліковий запис користувача, через який Ви ввійшли до системи, або такий обліковий запис користувача відсутній. Якщо Ви ввійшли до системи за допомогою Google, дані буде безпосередньо прив’язано до Вашого облікового запису. Якщо Ви не хочете, щоб дані прив’язувалися до Вашого профілю Google, Ви маєте вийти з системи, перш ніж натискати кнопку. Компанія Google зберігає Ваші дані у вигляді профілю користувача та використовує їх у рекламних цілях, для ринкових досліджень та/або оформлення свого веб-сайту залежно від потреб. Ви маєте право відмовитися від створення такого профілю користувача; щоб скористатися цим правом, Ви маєте повідомити про свою відмову безпосередньо компанію Google. Для отримання додаткових відомостей про призначення й обсяг даних, що збираються й обробляються компанією Google, див. заяву про конфіденційність даних постачальника послуг. У цій заяві також міститься додаткова інформація про Ваші права в цій області та налаштування параметрів для захисту конфіденційності: http://www.google.de/intl&de/polies.privacy. Компанія Google обробляє Ваші персональні дані також у Сполучених Штатах Америки та дотримується принципів Щиту конфіденційності ЄС-США, https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

?Їжа