Зауваження про авторські права

Наші вебсайти призначені для надання інформації стосовно нашої компанії, нашої продукції та інших послуг. Ми прагнемо надавати перевірену, повну і сучасну інформацію, яка ретельно готується та постійно оновлюється. Дані на наших вебсайтах представлені лише для надання загальної інформації і їх не слід розглядати як медичну, комерційну чи іншу рекомендацію. Отже, неможливо заявити позов про відшкодування будь-якої шкоди, прямо чи опосередковано пов'язаної з використанням наших вебсайтів та інформації, представленої на них. 

У випадку, коли наші вебсайти містять інформацію про третю сторону або посилаються на неї, така інформація не має розглядатися як наша рекомендація. Ми не можемо перевірити надійність або правдивість такого вмісту, тому, зі зрозумілих причин, ми не можемо нести за нього відповідальність. 

Програма, її зміст, текст, графічні зображення тощо захищені авторським правом або захищені іншими законами про промислову власність. Ми також повідомляємо, що всі назви продукції та інші належним чином позначені назви підлягають правовій охороні товарних знаків. Будь-яке їх використання, у тому числі копіювання, поширення та обробка, дозволено лише в межах, передбачених правовими нормами, і виключно після отримання згоди уповноваженої особи. 

Ми залишаємо за собою право будь-коли змінювати вміст наших вебсайтів. 

© БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (BERLIN-CHEMIE AG) 

?Їжа